Kontakt

Witam serdecznie na blogu jakubstrawa.pl!

Znajdujesz się na podstronie „Kontakt”, która jest stworzona z myślą o Tobie. Każde Twoje pytanie i uwaga są dla mnie bardzo cenne i pozwalają stronie się rozwijać. Poniższy formularz ułatwi nam kontaktowanie się.

Jeżeli obawiasz się niechcianych e-maili to mogę Cię zapewnić. Znajdziesz jedynie odpowiedź na zadane tutaj pytanie. Oczywiście najszybciej jak tylko będę w stanie jej Ci udzielić.
Co dwie głowy to nie jedna! Jeżeli masz pomysł lub sugestię na kolejny wpis, zaznacz odpowiednie pole i/lub dołącz na początku wiadomości tag [Nowy wpis]. Wszystko po to, aby Twój pomysł mi nie umknął.

Nawiąż ze mną kontakt

[contact-form to=’jakub.strawa@gmail.com' subject='[jakubstrawa.pl Formularz'][contact-field label=’Imię' type=’name' required=’1’/][contact-field label=’Email' type=’email' required=’1’/][contact-field label=’Strona internetowa' type=’url’/][contact-field label=’Tag' type=’checkbox-multiple' options=’Pytanie,Propozycja wpisu,Współpraca,Inne’/][contact-field label=’Tekst wiadomości' type=’textarea' required=’1’/][/contact-form]